Skoči na vsebino

Uredniško znanstveni odbor

Kontaktni podatki 

revija.fizioterapija@physio.si

Člani odbora

ZFS | Darja Rugelj

Predsednica
Izr. prof. dr. Darja Rugelj, dipl.fiziot.
1. mandat: december 2020 – december 2024

Člani odbora


izr. prof. dr. Alan Kacin, dipl. fiziot.
1. mandat: 2017 – 2021

2. mandat: 2021 – 2025

viš. pred. mag. Sonja Hlebš, viš. fiziot., univ. dipl. org.
1. mandat: 2017 – 2021

2. mandat: 2021 – 2025

doc. dr. Miroljub Jakovljević, viš. fiziot., univ. dipl. org.
1. mandat: 2017 – 2021

2. mandat: 2021 – 2025

doc. dr. Darija Šćepanović, viš. fiziot.
1. mandat: 2017 – 2021

2. mandat: 2021 – 2025

doc. dr. Tine Kovačič, dipl. fiziot.
1. mandat: 2017 – 2021

2. mandat: 2021 – 2025

doc. dr. Urška Puh, dipl. fiziot.
2. mandat: 2017 – 2021

2. mandat: 2021 – 2025

asist. dr. Polona Palma, dipl. fiziot., prof. šp. vzg.
1. mandat: 2017 – 2021

2. mandat: 2021 – 2025

Poslanstvo odbora

 

Naloge odbora

Izvršilnemu odboru ZFS predlaga člane uredniškega odbora, pripravlja revijo Fizioterapija, aktivno sodeluje pri pripravi programa na Kongresu fizioterapevtov.

Cilji odbora

Članom ZFS ponuditi strokovne članke.

Pomembni pravilniki 

Statut

Zgodovina odbora

Dosedanji predsednik/člani
izr. prof. dr. Urška Puh, dipl. fiziot., glavna urednica